Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: švadlena /krejčí, Zlín

Pozice:
švadlena /krejčí
Zaměstnavatel:
EPOS DUO s.r.o.
IČO:
63482312
Oblast (okres, kraj):
Zlín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
24000
Popis práce:

**Požadavky:**
- SŠ, vyučení v oboru není podmínkou, ale výhodou
- Zkušenosti se šitím jsou nezbytné
- Chuť pracovat, pečlivost, zodpovědnost, zručnost
- Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením

**Nabízíme:**
- Práci na HPP s možností zkráceného úvazku, případně Dohody o práci (DPP, DPČ)
- Flexibilní pracovní dobu
- Stravenkový paušál a další zaměstnanecké výhody

**O nás:**
- Jsme firma s více než 30 letou tradicí v oboru
- Specializujeme se na výrobu kvalitních textilních výrobků, které najdete v našem portfoliu na www.eposzlin.cz

**Hlavní náplň práce:**
- Vaším hlavním úkolem bude příprava a stříhání jednotlivých dílů dle již zavedených střihů
- šití výrobku a drobné administrativní úkoly

**Kontakt:**
Pro více informací o této pracovní příležitosti a zaslání svého životopisu nás kontaktujte na eposzlin@seznam.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Barbora Kysová
Telefon:
(+420) 577 145 490
Počet zobrazení inzerátu:
45×